Klimatyzatory MDV
corona_copy

Niska cena oraz niezawodność to doskonałe połączenie często poszukiwanego przez naszych klientów produktu. Klimatyzatory marki MDV idealnie spełniają powyższe kryteria.
Klimatyzatory ścienne z serii Corona należą do grupy urządzeń o najwyższej klasie energetycznej A. Urządzenia te cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i nowoczesnym wzornictwem. Standardowo wyposażone są w cyfrowy wyświetlacz pokazujący nastawioną temperaturę. Ponadto urządzenia o wydajności 2,6kW i 3,5kW mają zainstalowane filtry elektrostatyczne, zdecydowanie wpływające na skuteczność oczyszczania powietrza. W urządzeniach o wydajności 5,3kW standardowym wyposażeniem jest jonizator powietrza. Zainstalowany w klimatyzatorze generator powoduje zwiększenie zawartości jonów ujemnych w powietrzu. Tego rodzaju jony korzystnie oddziaływują na organizmy ludzi, zwierząt i roślin. W efekcie w pomieszczeniu powstaje klimat zbliżony do takiego; jaki jest w górach, w iglastym lesie lub nad morzem.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy udoskonaloną wersją klimatyzatorów ściennych z serii Corona do których zaliczamy klimatyzatory ścienne inwerterowe. Urządzenia te standardowo wyposażone są w filtry elektrostatyczne, wyświetlacz LED który informuje o nastawionej temperaturze i trybie pacy. Zastosowanie inwerterowej sprężarki o zmiennej wydajności chłodniczej gwarantuje szybsze uzyskanie zadanej temperatury i precyzyjne utrzymanie jej na zadanym poziomie.