Urządzenia LENNOX
klimatyzatory_ro_4b5994cc82ca6

Klimatyzatory komfortu marki LENNOX  idealnie nadają się do niedużych pomieszczeń, w których jest potrzebna indywidualna klimatyzacja - zalecamy je do stosowania w małych firmach, biurach, budynkach mieszkalnych, itp.

Firma LENNOX została założona w 1895 r. w Marshalltown, Iowa (Stany Zjednoczone) przez Dave’a Lennox’a. Centrala firmy mieści się w Dallas w Teksasie. Firma LENNOX jest głównym dostawcą urządzeń do klimatyzacji i wentylacji, której roczny dochód netto wynosi ponad 2,5 mld euro. Firma zajmuje się projektowanie, produkcją i promocją szerokiej gamy urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych. LENNOX zatrudnia na całym świecie około 15000 pracowników w tym 1700 w Europie.

Oddział LENNOX Europe obejmuje Europę, Afrykę, Bliski i Środkowy Wschód. Szeroki zasięg działalności na tych obszarach jest osiągalny dzięki sieci niezależnych dystrybutorów.

Firma CENTRUM KLIMATYZACJI i WENTYLACJI pragnie przedstawić Państwu przegląd spójnych rozwiązań spełniających wymagania urządzeń stosowanych w handlu i przemyśle.

W ofercie umieszczonej na naszej stronie w dziale klimatyzacja / Lennox prezentujemy tylko mały zakres produktów oferowanych przez koncern LENNOX.

CENTRUM KLIMATYZACJI i WENTYLACJI z pomocą grupy projektantów i inżynierów LENNOX Polska jest w stanie zrealizować każde indywidualne Państwa oczekiwania.

Sparwdź naszą ofertę Lennox.