Aktualności
Klimatyzatory MDV
corona_copy

Niska cena oraz niezawodność to doskonałe połączenie często poszukiwanego przez naszych klientów produktu. Klimatyzatory marki MDV idealnie spełniają powyższe kryteria.
Klimatyzatory ścienne z serii Corona należą do grupy urządzeń o najwyższej klasie energetycznej A. Urządzenia te cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i nowoczesnym wzornictwem. Standardowo wyposażone są w cyfrowy wyświetlacz pokazujący nastawioną temperaturę. Ponadto urządzenia o wydajności 2,6kW i 3,5kW mają zainstalowane filtry elektrostatyczne, zdecydowanie wpływające na skuteczność oczyszczania powietrza. W urządzeniach o wydajności 5,3kW standardowym wyposażeniem jest jonizator powietrza. Zainstalowany w klimatyzatorze generator powoduje zwiększenie zawartości jonów ujemnych w powietrzu. Tego rodzaju jony korzystnie oddziaływują na organizmy ludzi, zwierząt i roślin. W efekcie w pomieszczeniu powstaje klimat zbliżony do takiego; jaki jest w górach, w iglastym lesie lub nad morzem.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy udoskonaloną wersją klimatyzatorów ściennych z serii Corona do których zaliczamy klimatyzatory ścienne inwerterowe. Urządzenia te standardowo wyposażone są w filtry elektrostatyczne, wyświetlacz LED który informuje o nastawionej temperaturze i trybie pacy. Zastosowanie inwerterowej sprężarki o zmiennej wydajności chłodniczej gwarantuje szybsze uzyskanie zadanej temperatury i precyzyjne utrzymanie jej na zadanym poziomie.

 
Urządzenia LENNOX
klimatyzatory_ro_4b5994cc82ca6

Klimatyzatory komfortu marki LENNOX  idealnie nadają się do niedużych pomieszczeń, w których jest potrzebna indywidualna klimatyzacja - zalecamy je do stosowania w małych firmach, biurach, budynkach mieszkalnych, itp.

Firma LENNOX została założona w 1895 r. w Marshalltown, Iowa (Stany Zjednoczone) przez Dave’a Lennox’a. Centrala firmy mieści się w Dallas w Teksasie. Firma LENNOX jest głównym dostawcą urządzeń do klimatyzacji i wentylacji, której roczny dochód netto wynosi ponad 2,5 mld euro. Firma zajmuje się projektowanie, produkcją i promocją szerokiej gamy urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych oraz chłodniczych. LENNOX zatrudnia na całym świecie około 15000 pracowników w tym 1700 w Europie.

Oddział LENNOX Europe obejmuje Europę, Afrykę, Bliski i Środkowy Wschód. Szeroki zasięg działalności na tych obszarach jest osiągalny dzięki sieci niezależnych dystrybutorów.

Firma CENTRUM KLIMATYZACJI i WENTYLACJI pragnie przedstawić Państwu przegląd spójnych rozwiązań spełniających wymagania urządzeń stosowanych w handlu i przemyśle.

W ofercie umieszczonej na naszej stronie w dziale klimatyzacja / Lennox prezentujemy tylko mały zakres produktów oferowanych przez koncern LENNOX.

CENTRUM KLIMATYZACJI i WENTYLACJI z pomocą grupy projektantów i inżynierów LENNOX Polska jest w stanie zrealizować każde indywidualne Państwa oczekiwania.

Sparwdź naszą ofertę Lennox.

 

 
Doświadczenie naszego zespołuZespół ludzi tworzących Centrum Klimatyzacji i Wentylacji ma za sobą wiele lat doświadczeń w zakresie doboru, projektowania oraz instalacji klimatyzacji i wentylacji.

Nasi doradcy, szefowie ekip monterskich i monterzy, to solidni i profesjonalni fachowcy oddani do Państwa dyspozycji, których celem jest dobór odpowiedniego systemu dla indywidualnych potrzeb obiektu.

Wiemy, że nasza praca wiąże się z wysokim poziomem świadczonych usług których wyznacznikiem jest profesjonalny montaż, estetyka wykonania oraz zachowanie bezpieczeństwa i czystości w miejscu pracy.

Solidność i profesjonalizm to cechy, które pozwalają nam konkurować na wymagającym rynku świadczonych usług.

 
Panasonic - synonim zaawansowanej technologii

Dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu oraz zaopatrywaniu w swoje produkty ponad 120 krajów na całym świecie Panasonic jest bez wątpienia jednym z liderów w dziedzinie klimatyzacji. Ponad 100 milionów wyprodukowanych kompresorów gwarantuje wysoką jakość klimatyzatorów Panasonic.
Są to najwyższej jakości produkty, które gwarantują zdrowe powietrze, nowoczesny wygląd oraz zgodność z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami odnośni zużycia energii, ochrony środowiska oraz emisji hałasu.
Ogromne znaczenie ma także zaawansowana technologia dzięki której Panasonic stworzył szeroką ofertę klimatyzatorów gotowych sprostać zarówno podstawowym jak i najbardziej wyrafinowanym wymaganiom klientów.

W konsekwencji jesteśmy gotowi zaoferować naszym klientom zawsze najlepsze rozwiązania.

Więcej informacji na temat produktów i technologii w pełnej wersji katalogu (do pobrania w zakładce Panasonic).